Relactive

Prenses Gelinlik Modelleri

Belden itibaren kabaran, hacimli gelinliklere prens gelinlik diyebiliriz.

Prenses gelinlik modelleri kalça ve basenleri, belden itibaren hacim verildiği üzere zarif bir şekilde saklar ve beli ön plana çıkararak ince gösterir.

Prenses kesimde önemli olan etek kısmıdır. Üst kısmın modeli çeşitli şekillerde olabilir.Prenses kesimde vücut proporsiyonuna bakılarak bel bölgesinin konumu ayarlanabilir.

Prenses Gelinlik Modellerini bel kesimlerine göre ikiye ayırabiliriz. Tam prenses eteğin bel hizasından kesildiği modele denir. Düşük bel prenses modeli ise eteğin kalçaya yakın yerden kesildiği modeldir.

Prenses Gelinlik Modelleri etek kesimine göre de çeşitlilik gösterebilir. Kiminde kuyruksuz sade bir etek, kiminde U bir kuyruk, kiminde ise kabarık etek kullanılarak ihtişam arttırılabilir.

Prenses Gelinlik modeli düğün gecesinde bir peri masalı yaşamak isteyen, ihtişamı seven romantik gelin adaylarına hitap eder. Vücut tipi olarak ise armut, kum saati vücut formunda ki gelinler için oldukça idealdir. Tabi ki seçiminizi vücut tipinize göre sınırlandırmamakda fayda var. Proporsyonunuza göre Relactive’de profesyonel ellerin ufak dokunuşlarıyla çoğu prenses modelini vücudunuza uyarlamak oldukça mümkün.

error: Content is protected !!