Gelinlik Modelleri

Relactive 2017 Gelinlik Modelleri Öne Çıkan Modeller

Yaklaşık 4000 yıl önce başlamıştır gelinlik modelleri ile gelin ilişkisi. Her genç kız kendi rüyalarını yaşadığı kültür ve kişisel beğenileri çerçevesinde farklı farklı gelinlik modelleri ile süsler. Nikah ve düğünlerimizin hayali kurulurken başlar bu macera belkide daha çocuk yaşta kurgulanır düğün detayları, her gelin bir prenses olacaktır o gelinlik onun olduğunda.

Relactive 2016 Gelinlik Modelleri Öne Çıkan Modeller

Relactive 2015 Gelinlik Modelleri Öne Çıkan Modeller

Dörtbin yıl önce de önemliydi şimdide aynı önemini devam ettiriyor, bir çok kattan oluşan pileli beyaz keten şimdi belki Fransız danteline dönüştü belki de saten yada ipeğe. Gelinlik modelleri tarih boyunca her kültürün kendi özellikleri ile yoğrulmuş ve şekillenmiş olsa da günümüzün global dünyası daha ortak bir beğeni çerçevesinde rüya gibi modellere dönüşmüştür.

Anadolumuzda düğün törenleri ve gelin olma kültürleri bölgesel olarak farklılıklar gösterse de düğün törenlerinin ortak noktaları da çokçadır. Nişanlı kız, saç şekli ile kendini ifade ederken bu gelenek günümüzde daha ziyade moda ile bütünleşmiştir. Düğün öncesi çeyiz bir yandan hazırlanırken bir diğer yandan da düğün detayları ve gelinlik modelleri üzerinde çalışılır. Düğün günü gelin, tören elbiselerini olarak kendini prenses gibi hissetmesini sağlayacak olan gelinlik ile davetlilerin beğenisini kazanacaktır. Gelinler yüzyıllar boyu kendi sosyal statülerine uygun ama muhakkak ki günün modasına uygun gelinlik modelleri ile düğünlerini organize etmişlerdir, size en uygun gelinlik için Relactive yıllardır çalışıyor ve her sezon yılın modasına en uygun ama yinede özgün gelinlikleri üretiyor.

Gelinlik modelleri

 

Randevu Alın, Özel Avantajlar Yakalayın