Gelinlerimiz Ne Dedi?

“Değerli Relactive Ailesi;
Hayatımın en önemli günü için hazırlamış olduğunuz en önemli aksesuar, en önemli kıyafet, bir düğünün baş rolü gelinlik. En ince ayrıntısına kadar düşünmüş olduğunuz aşikar. Benim düşünmediğim detayları düşündüğünüz için bu işe vermiş olduğunuz önemi görebiliyorum. Her şey kusursuzdu. Hiç şüphesiz herkese önerebileceğim bir yer. Güler yüzlü hizmet en önemlisi. Tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum. Sizlere güzel günler diliyorum.”

 

Yelda Özen

“Hayatımın en önemli gününde bana en özel hissettirecek hediyeyi sizden alıyorum. Bana elinden gelen tüm yardımı yapan, bu süreçte beni son derece hoş tutan Relactive ailesine çok teşekkür ediyorum.”

 

Ezgi Şen

“Hayalinde hiç bir şey olmayan bir gelin olarak gelmiştim ilk olarak buraya. Halbuki her gelinin bir düşüncesi olurdu. Üzerime giydiğim anda işte bu dedim! Demek ki bilmediğim hayalim buymuş benim. Kendimi öylesine özel hissettim ki içinde. Sonra her gelişimde biraz daha arttı bu hissiyatım. Öyle özel hissettirdiniz ki beni ,ilginiz alakanız ve güler yüzünüz için minnettarım. İyi ki buradaydık ve doğru bir karar verdiğimi anladım. Ömrüm boyunca bu güzel gelinliğe bakıp gurur duyacağıma eminim. Teşekkürler Relactive. Ayrıca gelinliğini unutan gelin olarak tarihe geçmeliyim 🙂 Öylesi güvende hissettim demek ki kendimi.”

 

Meltem Namnı

“Tercihimi Relactive gelinlikten yana kullanarak ne kadar doğru bir tercih yaptığımı, gelinlik seçmeye gelişimden teslimata kadar olan süreçte tekrar tekrar anladım. Bu mutlu günümde beni hayallerime kavuşturan tüm Relactive ailesine teşekkür etmek istiyorum. Umarım şans getirisiniz 🙂 Ellerinize emeğinize sağlık.”

 

Aygün Balaban

“İlgini alakanız, tatlı diliniz burayı seçmemde ki en büyük etkendi. Herşey istediğim gibi oldu. Buradan ayrılırken diyorum ki iyiki burayı seçmişim, sizleri tanıdığım için çok mutluyum. İyi ki varsınız sayenizde hayalimdeki gelinliği giyebileceğim. Sizleri çok sevdim ve hep çok güzel hatırlayacağım.”

 

Seval Yılmaz

“Hayatımın belki de en zor, en telaşlı ve en stresli günlerini düğün arifesinde yaşadım. Gerçekten en kolayı gelinlikti. Ben çok zorlanacağımı düşünürken gelinlik provalarım harika geçti. Hem gelinliğim hem kına gecesi kıyafetim ve diğer aksesuarlarımın tamamı beklediğimden çok daha iyi oldu. Relactive ve değerli çalışanlarının benim yerime herşeyi eksiksiz düşünmüş olması ayrıca taktire şayan. Ellerinize sağlık, teşekkürler Relactive…”

 

Mehtap Özel

“Çocukluk hayalimi gerçekleştirdiğiniz ve bu mutlu günümde içime sinen bir gelinlikle benim buluşturduğunuz için size sonsuz teşekkürler. Emeklerinize sağlık. İşini böylesine kaliteli yapan biryerde olduğum için çok mutluyum :)”

 

Elif Gezer

“Gelin nazı çekmek çok zor olsa da sizler bunu çok iyi beceriyorsunuz. Buradan her çıkışımda gülümsememe sebep olan Relactive Ailesine çok teşekkür ederim. Mutlu bir gelin olarak gelinliğimi alıp gidiyorum :)”

 

Merve Haytural

“Kapınızdan girdiğimiz ilk andan gelinliğimi aldığım şu ana kadar gösterdiğiniz sıcaklık, sevecenlik ve alaka için çok teşekkürler.”

 

Jale Hanoğlu

“Bir düğünün hazırlık sürecinin, en zor kısmı gelinliktir derdim hep. Bana bu zorluğu yaşatmadığınız İçin teşekkür ederim 🙂 Her şey istediğim gibiydi. Hayalimdekinden bile güzel bir gelinlik oldu. Elinize, yüreğinize sağlık.”

 

Gelin Buket

“Tüm Relactive Ailesine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Heyecanımı ve özenimi paylaşmanız beni çok mutlu etti. Her şey mükemmeldi. Hayatım boyunca unutamayacağım bir gece için unutamayacağım bir gelinlik oldu. Emeğinize yüreğinize sağlık. Sonsuz teşekkürler.”

 

Duygu Özmumcu

“Sevgili Relactive Ailesi, hayatımın en önemli adımında elimden tuttuğunuz ve benimle nefes alıp verdiğiniz için hepinize minnettarım. Emeğinize ve yüreğinize sağlık. Sevgimle selamlıyorum.”

 

Esra Mert

“Hiç gelinlik hayali kurmamış bir genç kız olarak, benim için sadece stres olan bir konuyu rüyaya çevirdiniz. Pozitif enerjiniz, güler yüzünüz, hoş sohbetiniz ve ilginiz ile beni bu kapıdan hep mutlu çıkardınız. Kına kıyafetim için de sizlere teşekkür ederim. Bir sonraki özel günümüzde tek adresimiz Relactive. Her şey için çok teşekkürler.”

 

Fulya Turgutlu

“Her genç kızın hayalidir gelinlik. Küçüklükten itibaren hayaller kurulur gelinlikle ilgili. Fazla uğraşmadan hayalimdeki gelinliği bulmamda ve bu hayali gerçekleştirmeme yardımcı olan Relactive ailesine çok teşekkür ederim.”

 

Züleyha Söyler Karabaş

“Bu hayatta yaşayabileceğim en güzel günüme güler yüzünüz, samimiyetiniz, ilginiz ve sözünüze sadıklığınızla siz Relactive ailesine bana kattığınız her şey için çok teşekkür ederim.”

 

Ahu Örek

“Gelin olacak her kız için en önemli şeylerden biri gelinliğidir, en özel ve en güzelinin olmasını ister. Bana da bu duyguyu yaşattığınız, tüm samimiyetiniz ve sevecenliğiniz için siz Relactive ailesine çok teşekkür ederim.”

 

Sebahat Cevahir

“Nezaketiniz, güler yüzünüz ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Gelinliğimi çok sevdim, sizleri de… Sevgilerle”

 

Eriş Durali

“Ne istediğimi ilk seferde anlayıp bana bu güzel gelinliği hazırladığınız için çok teşekkür ederim. Sayenizde gecenin en güzeli değil, yılın en güzel gelini olacağım Relactive sayesinde. Keşke bütün gelinler benim kadar mutlu olsa. Ben istediğimi aldım darısı bütün evlenmek isteyenlerin başına. Gelinleri mutlu eden moda evi Relactive! Çok mutluyum çok sonsuz teşekkürler.”

 

Gül Durmuş

“Aklımda bir çok gelinlik modeliyle gelmiştim ve bana olan yakın ve samimi ilginizle en doğru olanı seçtiğime inanıyorum. İçimde hiç bir şüpheye yer bırakmayan bir gelinliğim oldu. Teşekkürler Relactive.”

 

Aslı Özbay

“Ne gelinler çıkardınız bu kapıdan
Sayısı sizde saklı, tadı gelinlerde…
Benim meleğim de çıkıyor bugün buradan
Ne mutlu bana, çok mutluyuz.”

 

Damat Okay

“Değerli Relactive Ailesi;
Bu mutlu anımda bana olan desteklerinizden dolayı çok teşekkür ederim. Değişik bir totemim var ki kim gelinliğini sizden alsa uzun yıllar mutlu huzurlu bir evliliği oluyor. Umarım bizim ki de böyle olur. Hepinizi saygıyla selamlıyorum.”

 

Gelin Beran

“Mutluluğa giden yolda benle birlikte olup, her anımı özenle paylaşıp göstermiş olduğunuz ilgili, incelik, emek ve güler yüzünüz için sonsuz teşekkür ederim. İyi ki varsınız! Bir gelin için çocukluk hayalini gerçekleştirmek, en güzel gelin olmak, gelinliğin en özel, en güzel olması dileklerini gerçek kılan bir ekipsiniz. Harcadığınız zaman, emek ve sonsuz pozitif güler yüzünüz daim olsun, ne mutlu bana ki yolum sizle kesişti, çok mutlu ettiniz beni 🙂 Seviyorum sizi.”

 

Natalia Stoyanova

“Güler yüzlü çalışanları ile Sevgili Relactive,
Yaşamımın en önemli gününü daha da anlamlı kıldığınız, ilginiz ve sıcaklığınız için çok teşekkür ediyorum. Gönlümce herkese önerebileceğim muhteşem hizmetinize müteşekkirim. Sevgilerle…”

 

Esin Zengin

“Hayatımızın en güzel gününde bir kızın giyeceği en özel kıyafeti özenle hazırladığınız ve göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü bütün Relactive çalışanlarına teşekkür ediyorum.”

 

Sinem Özmen

“Göstermiş olduğunuz ilgi ve özenle kendimi dünyanın en güzel gelini hissettim. Kaliteniz ve farklılığınızdan dolayı teşekkür ederim.”

 

Seda Tufan

“Yaşam boyunca sadece bir kez yaşanacak bir olay için insan aslında sadece güvenmek istiyor. Herşey çok güzel istediğimden, hayal ettiğimden dahi çok güzel. Bu mutluluğu yaşamama yardımcı olduğunuz için çok çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.”

 

Ayşenur Kılıç

“Tavsiyeyle gelmediğim ama bundan sonra hep tavsiye edeceğim sevgili Relactive Ailesi, güler yüzünüz, samimiyetiniz, sevgi dolu kucaklamalarınız ve güzel enerjinizle çok stresli geçebilecek bir süreci kolay ve gönül rahatlığıyla atlatmamı sağladınız. Herşey için yürek dolusu sevgiler.!”

 

Gelin Sanem

“İlk geldiğim günden beri gösterdiğiniz ilgi, alaka ve güler yüzünüz için çok teşekkür ediyorum. Aklımda hiç bir soru işareti kalmadan gelinliğimi gönül rahatlığıyla teslim aldım. Bu yakınlık ve içtenliği hiçbir yerde bulabileceğimi sanmıyorum. Çok doğru bir tercihle iyi ki buraya gelmişim.”

 

Çisel Genel

“Her türlü telaşın mutlulukla sonlanacağını bildiğim bu süreçte, hayalini kurar derler ya her genç kız! Hayalini hiç kurmadığım, tasvirini bile yapamadığım ama bana hayal dahi edemeyeceğim bir güzelliği, gelinliğimi giydiren sizlere ve bu kadar güzel tasarımlara sahip olduğu için de Relactive ailesine teşekkür ederim.”

 

Pelin Güçlüerler

“Ömrümün en önemli günü için giyeceğim gelinliğimi bugün teslim aldım. Buraya gelirken düşündüğüm tarzda bir gelinlik bulacağımdan emindim ama eksik bile düşünmüşüm. Hayal ettiğimden daha güzel hatta mükemmel olmuş gelinliğim. İstediklerim fazla fazla yapılmış. Tüm çalışanlarınıza, emeklerinize çok teşekkür ediyorum.”

 

Müge Bilici

“Hayalimden bile daha güzel bir gelinliğe sahip olmamı sağlayan Relactive Ailesine çok teşekkür ederim. Her şey benim istediğim gibi oldu. Her aşamada desteğinizi, güler yüzünüzü ve enerjinizi yanımda hissettim. Çok mutlu ayrılıyorum.”

 

Evşen Altun

“Relactive Ailesine,
Düşlerden gerçeğe bir serüveni sizinle paylaşmak tarifsiz…”

 

Başak İnceoğlu

“İlk gelinliğimi hayal ettiğimde bile bu kadar güzel olabileceğini düşünmemiştim. Benim için gelinliğimin içime sinmesi çok önemliydi. Hepinizin ellerine sağlık, çok mükemmel bir mutluluk yaşattınız bana. Sizleri tanıdığıma çok memnun oldum, çok öpüyorum.”

 

Rebecca Sadeghi