Abiye Modelleri

Relactive 2017 Abiye modelleri Öne Çıkan Modeller

Düğün törenleri birkaç gün sürdüğü için gelin’in ve yakın çevresi’nin abiye modelleri ile zenginleştirilmiş birkaç elbisesi olabilmektedir. Bazı kültürlerde kına geceleri gibi özel günlerde yerel kıyafetler kullanılırken bazı coğrafi bölgelerde abiye kıyafet seçenekleri değerlendirilmektedir. Özellikle gelin’in yakın çevresi için abiye modelleri düğün günü için vaz geçilmezdir, aynı şekilde davetlilerin de tercihleri bu yönde olabilmektedir. Bu kültürel yapı Orta çağ’dan günümüze evrilerek gelmiştir.

Relactive 2016 Abiye modelleri Öne Çıkan Modeller

Relactive 2015 Abiye Modelleri Öne Çıkan Modeller

Dönemin düğünlerine yüklenen anlam iki insan arasında yapılan birlikten daha fazlasını ifade ediyordu. Bu düğünler duygusal yanlarından ziyade iki aile arasındaki iş ortaklığını veya iki ülke arasındaki anlaşmayı temsil ediyordu. Yüksek sosyal sınıflar arasında gelinlerden ailelerini en iyi temsil edecek şekilde giyinmeleri beklenirken ailelerin de kendi durumlarını yansıtır şekilde kendilerini göstermeleri uygun bir davranış olurdu.

Günümüzde bu niteliklerini büyük oranda yitiren, aşk, sevgi gibi kavramların daha öne çıktığı evlilikler olsa da ailelerin kendi sosyal statülerine uygun şekilde şık bir giyim tarzı ile düğüne katılmaları geleneği devam etmekte ve bu sebepten dolayı abiye modelleri güncelliğini korumaktadır. Davetlerinizin şıklığı Relactive.

Abiye modelleri

Randevu Alın, Özel Avantajlar Yakalayın